Sinu BMW varustus ei võimalda aktiveerida CarPlayd/Android Autot?

Oleme BM Autos saanud mitmeid päringuid CarPlay paigaldamise osas. Lisaks on tekkinud küsimusi, kas ja millistele BMW-dele seda paigaldada saab ning kas ka Androidi kasutajatele on alternatiive. 

CarPlay  liides on BMW-l originaalis saadaval alates ca 2016 aasta autodest ja Android auto liides alates ca 2020 aasta autodest (sõltub BMW varustuse tasemest). Kuna meile on tulnud palju päringuid ka sellistele BMWdele, mille tehasevarustuses pole originaalis võimalik eelnevalt nimetatud liideseid paigaldada, siis võtsime endale testimiseks mitteoriginaal lisaseadme, millega saab BMW-le tekitada nii CarPlay kui ka Android Auto. 

Mõlema liidestuse puhul on populaarsemad auto ekraanile kuvatavad app’id navigatsioonisüsteem Waze ja muusika app Spotify.  

Võtsime seadme mõneks kuuks endale testimiseks ning saame väita, et üldiselt toimib süsteem väga sarnaselt originaalile. Samas on ka mõningaid väikseid eripärasid, millega tuleb antud seadme puhul arvestada.  

Huvi korral võta meiega ühendust – ootame teenindusse külla, tutvustame demo auto peal lühidalt seadet ning siis on võimalik ka ise seda testida. 

Lisaseade koos paigaldusega maksab ca 550 eurot. 

One thought on “Sinu BMW varustus ei võimalda aktiveerida CarPlayd/Android Autot?

  1. Albert says:

    Tere,

    Tahtsin täpsustada palju maksab paigaldada BMW X5 F15 2014 Carplay, milline seadme te kasutate millal siis esimene aeg ja paigalduse aeg?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga